Biosurowce

Opakowania biodegradowalne

Opakowania biodegradowalne to folie, torby, torebki i worki które mogą być rozkładane przez bakterie lub inne organizmy żywe.
Produkt biodegradowalny oznacza, że przedmiot może zostać rozłożony przez bakterie lub inne żywe organizmy.
Produkt kompostowalny w przemyśle tworzyw sztucznych jest definiowany jako zdolny do rozkładu w środowiskach tlenowych, które są utrzymywane w określonych kontrolowanych warunkach temperatury i wilgotności. Kompostowalny oznacza zdolny do ulegania biologicznemu rozkładowi w miejscu kompostowania w taki sposób, że materiał nie jest wizualnie rozróżnialny i rozkłada się na dwutlenek węgla, wodę, związki nieorganiczne i biomasę z szybkością odpowiadającą znanym kompostowalnym materiałom.

Biodegradowalne torby na zakupy

Torby wykonane z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego, idealne dla supermarketów, sklepów i HoReCa. Ze względu na różnorodność cech typograficznych mogą być idealnym narzędziem promocji marki.

Biodegradowalne torby reklamowe na rolce

Praktyczne i kompaktowe, zwijane torby biodegradowalne i kompostowalne, wykonane w najnowszej technologii. Stanowią idealny wybór na zakupy, ponieważ można je dostosować pod względem cech typowo-wymiarowych.

Biodegradowalne torby na psie odchody

Biodegradowalne torby dla psa są odpowiedzialną alternatywą dla klasycznych worków polietylenowych, które można dostosować zarówno pod względem koloru i nadruku, jak i właściwości gatunkowo-wymiarowych.

Biodegradowalne worki na odpady

Worki na odpady do zastosowań zarówno w obszarach handlowych i przemysłowych, jak i domowych. 

  • Niestandardowe kolory
  • Wymiary niestandardowe
  • Drukowanie zgodnie z wymaganiami klienta
  • Biodegradowalny i kompostowalny zgodnie z EN 13432
  • OK TÜV AUSTRIA Certyfikat kompostowy

Zapraszamy do współpracy

  • Sprzedawaj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy producentów, dostawców, dystrybutorów, hurtownie, sklepy, e-sklepy
  • Kupuj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy działy zakupów, kupców, zakłady produkcyjne
Zielone rynki. Produkty ekologiczne, biodegradowalne, kompostowalne, organiczne