Strona produktowa

​Opakowania typu Bag in box

Bag in box to pojemnik do przechowywania i transportu płynów lub produktów sypkich. Składa się z mocnego worka, zwykle wykonanego z kilku warstw folii LLDPE lub innego tworzywa, umieszczonego wewnątrz pudełka z tektury.

Opakowania typu Bag-in-box (ang. worek w kartonie) to kombinacja opakowania foliowego i kartonowego przeznaczona do pakowania i przechowywania różnorakich produktów płynnych i półpłynnych z zachowaniem ich świeżości i wszelkich pozostałych walorów przez dłuższy czas.
System Bag-in-box stosowany jest do produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. Specjalny worek barierowy wraz z zamknięciem zabezpiecza znajdujący się wewnątrz płyn przed działaniem tlenu. Konstrukcja zaworu pozwala na łatwe napełnienie worka oraz wielokrotne czerpanie zawartości bez narażenia jej na zepsucie (bez dostępu powietrza z zewnątrz). Worek umieszczany jest w specjalnym opakowaniu tekturowym.

Bag in box produkty

Produkty bag in box to:

  • worki
  • opakowania kartonowe
  • zawory/krany

Zapraszamy do współpracy

  • Sprzedawaj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy producentów, dostawców, dystrybutorów, hurtownie, sklepy, e-sklepy
  • Kupuj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy działy zakupów, kupców, zakłady produkcyjne
Bag in box. Worki, kartony, opakowania, kraniki. Insourcing, zaopatrzenie produkcji, zakupy produkcyjne, platforma b2b