Taśmy spinające PP i PET

​Taśmy spinające PP i PET to popularne materiały do zabezpieczania towaru na palecie i do wysyłki kurierskiej. Taśmy są dostarczane na teren całego kraju, powtarzalność jakości, stabilność dostaw.

Szybki kontakt:

Taśmy spinające PET

Taśma spinająca poliestrowa PET to rodzaj taśmy, która jest wykonana z poliestru, czyli syntetycznego tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Taśma poliestrowa jest często stosowana do spinania różnego rodzaju towarów, takich jak palety, opakowania, produkty metalowe, galanteria betonowa, stolarka budowlana, szkło i inne, ponieważ jest wyjątkowo wytrzymała pod dużym obciążeniem.

Taśma spinająca poliestrowa jest dostępna w różnych grubościach i szerokościach, co pozwala na dobranie odpowiedniej taśmy do konkretnych potrzeb.

Najpopularniejsze taśmy poliestrowe PET spinające:

Taśmy spinające PP

Taśma spinająca polipropylenowa PP to rodzaj taśmy, która jest wykonana z polipropylenu, czyli syntetycznego tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Taśma polipropylenowa jest często stosowana do spinania różnego rodzaju przedmiotów, takich jak towary na paletach, opakowania, kartony, paczki kurierskie i inne ponieważ jest wytrzymała, elastyczna i dobrze działa pod obciążeniem.

Taśma spinająca polipropylenowa jest dostępna w różnych grubościach i szerokościach, co pozwala na dobranie odpowiedniej taśmy do konkretnych potrzeb.

Najpopularniejsze taśmy polipropylenowe PP:

Bandowanie. Materiały i urządzenia

Bandowanie paczek, produktów i towarów to jeden ze sposobów zabezpieczania towaru do wysyłki. Do bandowania stosuje się taśmy spinające pp i pet oraz urządzenia bandujące ręczne, mechaniczne i automatyczne.

Zapraszamy do współpracy

  • Sprzedawaj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy producentów, dostawców, dystrybutorów, hurtownie, sklepy, e-sklepy
  • Kupuj na Insourcing.pl – zapraszamy do współpracy działy zakupów, kupców, zakłady produkcyjne
​Taśmy spinające PP i PET, poliestrowe, polipropylenowe, Bandowanie taśmą spinającą za pomocą bandownicy. Pakowanie usługowe. Zaopatrzenie produkcji, zakupy produkcyjne. Insourcing